Equips

· A.E. Barri França
· Albirroja de Sitges
· CE Cubelles Espacio Artex
· Coferse Olivella
· F.C. Canyelles
· Gestalb F.C.
· Goodair CF Veterans Cunit
· Olímpic Litusa
· Penya Ribes Bar Serranito
· Sporting de Sitges
· U.D. Collada B. Cerrajeria
· Uzeda&Rojas A. Ribes
· Veterans C.F. Vilanova










 Els Resultats de 1a Divisió - Temporada 2018/2019

 

1a Divisió - Jornada 24 - Data 08/06/2019
       
- "Descansa"   Penya Ribes Bar Serranito -
3 Coferse Olivella   U.D. Collada B. Cerrajeria 0
0 Sporting de Sitges   Goodair CF Veterans Cunit 3
1 F.C. Canyelles   Veterans C.F. Vilanova 4
4 CE Cubelles Espacio Artex   Gestalb F.C. 1
1 A.E. Barri França   Albirroja de Sitges 3
1 Uzeda&Rojas A. Ribes   Olímpic Litusa 1

1a Divisió - Jornada 23 - Data 01/06/2019
       
3 Albirroja de Sitges   Penya Ribes Bar Serranito 3
3 Goodair CF Veterans Cunit   Coferse Olivella 0
- CE Cubelles Espacio Artex   "Descansa" -
0 U.D. Collada B. Cerrajeria   A.E. Barri França 3
0 Gestalb F.C.   F.C. Canyelles 3
1 Veterans C.F. Vilanova   Uzeda&Rojas A. Ribes 3
3 Olímpic Litusa   Sporting de Sitges 0

1a Divisió - Jornada 22 - Data 18/05/2019
       
3 Penya Ribes Bar Serranito   U.D. Collada B. Cerrajeria 0
1 A.E. Barri França   Goodair CF Veterans Cunit 1
0 Sporting de Sitges   Veterans C.F. Vilanova 3
9 Uzeda&Rojas A. Ribes   Gestalb F.C. 2
3 F.C. Canyelles   CE Cubelles Espacio Artex 7
- "Descansa"   Albirroja de Sitges -
2 Coferse Olivella   Olímpic Litusa 7

1a Divisió - Jornada 21 - Data 04/05/2019
       
5 Goodair CF Veterans Cunit   Penya Ribes Bar Serranito 6
0 Veterans C.F. Vilanova   Coferse Olivella 2
- F.C. Canyelles   "Descansa" -
8 Olímpic Litusa   A.E. Barri França 3
2 U.D. Collada B. Cerrajeria   Albirroja de Sitges 4
1 CE Cubelles Espacio Artex   Uzeda&Rojas A. Ribes 5
3 Gestalb F.C.   Sporting de Sitges 0

1a Divisió - Jornada 20 - Data 27/04/2019
       
- "Descansa"   U.D. Collada B. Cerrajeria -
4 Albirroja de Sitges   Goodair CF Veterans Cunit 0
4 A.E. Barri França   Veterans C.F. Vilanova 1
6 Coferse Olivella   Gestalb F.C. 4
0 Sporting de Sitges   CE Cubelles Espacio Artex 3
0 Penya Ribes Bar Serranito   Olímpic Litusa 3
5 Uzeda&Rojas A. Ribes   F.C. Canyelles 0

1a Divisió - Jornada 19 - Data 13/04/2019
       
1 Veterans C.F. Vilanova   Penya Ribes Bar Serranito 0
5 Goodair CF Veterans Cunit   U.D. Collada B. Cerrajeria 1
1 CE Cubelles Espacio Artex   Coferse Olivella 2
- Uzeda&Rojas A. Ribes   "Descansa" -
1 Gestalb F.C.   A.E. Barri França 4
5 Olímpic Litusa   Albirroja de Sitges 1
3 F.C. Canyelles   Sporting de Sitges 0

1a Divisió - Jornada 18 - Data 06/04/2019
       
- "Descansa"   Goodair CF Veterans Cunit -
2 Albirroja de Sitges   Veterans C.F. Vilanova 5
5 Penya Ribes Bar Serranito   Gestalb F.C. 2
5 A.E. Barri França   CE Cubelles Espacio Artex 2
0 U.D. Collada B. Cerrajeria   Olímpic Litusa 4
2 Coferse Olivella   F.C. Canyelles 3
0 Sporting de Sitges   Uzeda&Rojas A. Ribes 3

1a Divisió - Jornada 17 - Data 30/03/2019
       
1 CE Cubelles Espacio Artex   Penya Ribes Bar Serranito 1
5 Veterans C.F. Vilanova   U.D. Collada B. Cerrajeria 3
4 Uzeda&Rojas A. Ribes   Coferse Olivella 1
1 Olímpic Litusa   Goodair CF Veterans Cunit 0
- Sporting de Sitges   "Descansa" -
3 F.C. Canyelles   A.E. Barri França 2
2 Gestalb F.C.   Albirroja de Sitges 4

1a Divisió - Jornada 16 - Data 23/03/2019
       
3 Goodair CF Veterans Cunit   Veterans C.F. Vilanova 3
3 U.D. Collada B. Cerrajeria   Gestalb F.C. 3
3 Albirroja de Sitges   CE Cubelles Espacio Artex 3
- "Descansa"   Olímpic Litusa -
2 Penya Ribes Bar Serranito   F.C. Canyelles 2
0 A.E. Barri França   Uzeda&Rojas A. Ribes 3
3 Coferse Olivella   Sporting de Sitges 0

1a Divisió - Jornada 15 - Data 16/03/2019
       
4 Uzeda&Rojas A. Ribes   Penya Ribes Bar Serranito 0
3 CE Cubelles Espacio Artex   U.D. Collada B. Cerrajeria 2
1 Gestalb F.C.   Goodair CF Veterans Cunit 2
- Coferse Olivella   "Descansa" -
1 Sporting de Sitges   A.E. Barri França 9
8 F.C. Canyelles   Albirroja de Sitges 1
2 Veterans C.F. Vilanova   Olímpic Litusa 4

1a Divisió - Jornada 14 - Data 16/02/2019
       
4 A.E. Barri França   Coferse Olivella 7
- "Descansa"   Veterans C.F. Vilanova -
3 Olímpic Litusa   Gestalb F.C. 0
3 Goodair CF Veterans Cunit   CE Cubelles Espacio Artex 1
1 U.D. Collada B. Cerrajeria   F.C. Canyelles 2
2 Albirroja de Sitges   Uzeda&Rojas A. Ribes 4
3 Penya Ribes Bar Serranito   Sporting de Sitges 0

1a Divisió - Jornada 13 - Data 02/02/2019
       
5 Penya Ribes Bar Serranito   Coferse Olivella 2
2 U.D. Collada B. Cerrajeria   Uzeda&Rojas A. Ribes 1
2 Goodair CF Veterans Cunit   F.C. Canyelles 1
2 Veterans C.F. Vilanova   Gestalb F.C. 3
- "Descansa"   A.E. Barri França -
5 Albirroja de Sitges   Sporting de Sitges 1
1 Olímpic Litusa   CE Cubelles Espacio Artex 1

1a Divisió - Jornada 12 - Data 26/01/2019
       
2 Coferse Olivella   Albirroja de Sitges 3
- Gestalb F.C.   "Descansa" -
0 A.E. Barri França   Penya Ribes Bar Serranito 3
3 CE Cubelles Espacio Artex   Veterans C.F. Vilanova 3
1 F.C. Canyelles   Olímpic Litusa 5
1 Uzeda&Rojas A. Ribes   Goodair CF Veterans Cunit 0
0 Sporting de Sitges   U.D. Collada B. Cerrajeria 3

1a Divisió - Jornada 11 - Data 12/01/2019
       
- Penya Ribes Bar Serranito   "Descansa" -
10 U.D. Collada B. Cerrajeria   Coferse Olivella 2
7 Goodair CF Veterans Cunit   Sporting de Sitges 1
4 Veterans C.F. Vilanova   F.C. Canyelles 3
0 Gestalb F.C.   CE Cubelles Espacio Artex 6
2 Albirroja de Sitges   A.E. Barri França 3
3 Olímpic Litusa   Uzeda&Rojas A. Ribes 0

1a Divisió - Jornada 10 - Data 22/12/2018
       
10 Penya Ribes Bar Serranito   Albirroja de Sitges 1
4 Coferse Olivella   Goodair CF Veterans Cunit 1
- "Descansa"   CE Cubelles Espacio Artex -
0 A.E. Barri França   U.D. Collada B. Cerrajeria 0
2 F.C. Canyelles   Gestalb F.C. 1
0 Uzeda&Rojas A. Ribes   Veterans C.F. Vilanova 2
0 Sporting de Sitges   Olímpic Litusa 7

1a Divisió - Jornada 9 - Data 15/12/2018
       
2 U.D. Collada B. Cerrajeria   Penya Ribes Bar Serranito 0
1 Goodair CF Veterans Cunit   A.E. Barri França 0
5 Veterans C.F. Vilanova   Sporting de Sitges 2
4 Gestalb F.C.   Uzeda&Rojas A. Ribes 7
2 CE Cubelles Espacio Artex   F.C. Canyelles 0
- Albirroja de Sitges   "Descansa" -
3 Olímpic Litusa   Coferse Olivella 0

1a Divisió - Jornada 8 - Data 01/12/2018
       
4 Penya Ribes Bar Serranito   Goodair CF Veterans Cunit 2
1 Coferse Olivella   Veterans C.F. Vilanova 4
- "Descansa"   F.C. Canyelles -
0 A.E. Barri França   Olímpic Litusa 4
0 Albirroja de Sitges   U.D. Collada B. Cerrajeria 3
1 Uzeda&Rojas A. Ribes   CE Cubelles Espacio Artex 0
1 Sporting de Sitges   Gestalb F.C. 1

1a Divisió - Jornada 7 - Data 24/11/2018
       
- U.D. Collada B. Cerrajeria   "Descansa" -
2 Goodair CF Veterans Cunit   Albirroja de Sitges 1
3 Veterans C.F. Vilanova   A.E. Barri França 2
4 Gestalb F.C.   Coferse Olivella 4
3 CE Cubelles Espacio Artex   Sporting de Sitges 0
5 Olímpic Litusa   Penya Ribes Bar Serranito 1
3 F.C. Canyelles   Uzeda&Rojas A. Ribes 6

1a Divisió - Jornada 6 - Data 17/11/2018
       
7 Penya Ribes Bar Serranito   Veterans C.F. Vilanova 1
2 U.D. Collada B. Cerrajeria   Goodair CF Veterans Cunit 2
3 Coferse Olivella   CE Cubelles Espacio Artex 7
- "Descansa"   Uzeda&Rojas A. Ribes -
5 A.E. Barri França   Gestalb F.C. 1
2 Albirroja de Sitges   Olímpic Litusa 5
1 Sporting de Sitges   F.C. Canyelles 3

1a Divisió - Jornada 5 - Data 10/11/2018
       
- Goodair CF Veterans Cunit   "Descansa" -
6 Veterans C.F. Vilanova   Albirroja de Sitges 1
2 Gestalb F.C.   Penya Ribes Bar Serranito 7
2 CE Cubelles Espacio Artex   A.E. Barri França 2
8 Olímpic Litusa   U.D. Collada B. Cerrajeria 2
4 F.C. Canyelles   Coferse Olivella 2
6 Uzeda&Rojas A. Ribes   Sporting de Sitges 2

1a Divisió - Jornada 4 - Data 03/11/2018
       
2 Penya Ribes Bar Serranito   CE Cubelles Espacio Artex 3
4 U.D. Collada B. Cerrajeria   Veterans C.F. Vilanova 2
1 Coferse Olivella   Uzeda&Rojas A. Ribes 10
3 Goodair CF Veterans Cunit   Olímpic Litusa 0
- "Descansa"   Sporting de Sitges -
1 A.E. Barri França   F.C. Canyelles 1
4 Albirroja de Sitges   Gestalb F.C. 2

1a Divisió - Jornada 3 - Data 27/10/2018
       
3 Veterans C.F. Vilanova   Goodair CF Veterans Cunit 1
0 Gestalb F.C.   U.D. Collada B. Cerrajeria 3
2 CE Cubelles Espacio Artex   Albirroja de Sitges 0
- Olímpic Litusa   "Descansa" -
1 F.C. Canyelles   Penya Ribes Bar Serranito 6
5 Uzeda&Rojas A. Ribes   A.E. Barri França 2
1 Sporting de Sitges   Coferse Olivella 6

1a Divisió - Jornada 2 - Data 20/10/2018
       
1 Penya Ribes Bar Serranito   Uzeda&Rojas A. Ribes 3
3 U.D. Collada B. Cerrajeria   CE Cubelles Espacio Artex 0
2 Goodair CF Veterans Cunit   Gestalb F.C. 1
- "Descansa"   Coferse Olivella -
9 A.E. Barri França   Sporting de Sitges 2
5 Albirroja de Sitges   F.C. Canyelles 0
7 Olímpic Litusa   Veterans C.F. Vilanova 3

1a Divisió - Jornada 1 - Data 13/10/2018
       
4 Coferse Olivella   A.E. Barri França 0
- Veterans C.F. Vilanova   "Descansa" -
1 Gestalb F.C.   Olímpic Litusa 4
1 CE Cubelles Espacio Artex   Goodair CF Veterans Cunit 0
1 F.C. Canyelles   U.D. Collada B. Cerrajeria 6
0 Uzeda&Rojas A. Ribes   Albirroja de Sitges 1
2 Sporting de Sitges   Penya Ribes Bar Serranito 7







  Accés Equips
  
    






Web Oficial del Trofeu Primavera · 2008-2019 | Política de cookies
x
Aquest lloc web utilitza cookies propies i de tercers. En continuar navegant pel lloc, entenem que les accepta. Més info.. Aceptar