Equips

· A.E. Barri França
· Albirroja de Sitges
· CE Cubelles Espacio Artex
· Coferse Olivella
· F.C. Canyelles
· Gestalb F.C.
· Goodair CF Veterans Cunit
· Olímpic Litusa
· Penya Ribes Bar Serranito
· Sporting de Sitges
· U.D. Collada B. Cerrajeria
· Uzeda&Rojas A. Ribes
· Veterans C.F. Vilanova










 

2017-2018 / Trofeu Primavera / Copa / Jornades-Resultats

 

 
Gran Final de Copa 17/18 - Data 27/05/2018
 
C.E.C. Espacio Artex - U.D. Collada
el diumenge 27 de maig, a les 12:00 hores - Estadi
 

 

 
Final Consolació - Data 27/05/2018
 
Penya Ribes Bar La Fonda - Veterans C.F. Vilanova
el diumenge 27 de maig, a les 10:00 hores - Estadi
 

 

 
Semis de Final - Tornada - Data 06/05/2018
 
2 Albirroja Sitges - C.E.C. Espacio Artex 3
el diumenge 6 de maig, a les 12:00 hores - Anex 1
1 Talleres Segovia - U.D. Collada 2
el diumenge 6 de maig, a les 10:00 hores - Anex 1
 

 

 
Consolació Semis de Final - Tornada - Data 05/04/2018
 
6 Penya Ribes Bar La Fonda - Coferse Olivella 4
el dissabte 5 de maig, a les 18:00 hores - Anex 1
4 Veterans C.F. Vilanova - Olímpic Litusa 3
el disssabte 5 de maig, a les 16:00 hores - Anex 1
 

 

 
Semis de Final - Anada - Data 21/04/2018
 
1 C.E.C. Espacio Artex - Albirroja Sitges 2
el dissabte 21 d'abril, a les 16:00 hores - Anex 1
2 U.D. Collada - Talleres Segovia 0
el dissabte 21 d'abril, a les 18:00 hores - Anex 1
 

 

 
Consolació Semis de Final - Anada - Data 21/04/2018
 
1 Coferse Olivella - Penya Ribes Bar La Fonda 8
el diumenge 22 d'abril, a les 12:00 hores - Anex 1
2 Olímpic Litusa - Veterans C.F. Vilanova 3
el diumenge 22 d'abril, a les 10:00 hores - Anex 1
 

 

 
Quarts de Final - Tornada - Data 24/03/2018
 
4 U.D. Collada - C.F. Veterans Cunit 1
el dissabte 24 de març, a les 16:00 hores - Anex 1
0 F.C. Canyelles - Albirroja Sitges 2
el dissabte 24 de març, a les 18:00 hores - Anex 1
0 Món Bio Naturvila - Penya Ribes Bar La Fonda 3
el dissabte 24 de març, a les 20:00 hores - Anex 1
4 Coferse Olivella - Athl. América Ribes 3
el diumenge 25 de març, a les 09:00 hores - Anex 1
3 Olímpic Litusa - GBG Sporting Sitges 0
el diumenge 25 de març, a les 11:00 hores - Anex 1
2 Talleres Segovia - B. França Farmàcia Parra 3
el diumenge 25 de març, a les 13:00 hores - Anex 1
 

 

 
Quarts de Final - Anada - Data 17/03/2018
 
1 Athl. América Ribes - Coferse Olivella 3
el dissabte 17 de març, a les 16:00 hores - Anex 1
1 B. França Farmàcia Parra - Talleres Segovia 2
el dissabte 17 de març, a les 18:00 hores - Anex 1
- Brasería Órdago NS - C.E.C. Espacio Artex -
el dissabte 17 de març, a les 20:00 hores - Anex 1
2 C.F. Veterans Cunit - U.D. Collada 1
el diumenge 18 de març, a les 09:00 hores - Estadi
5 Penya Ribes Bar La Fonda - Món Bio Naturvila 4
el diumenge 18 de març, a les 09:00 hores - Anex 1
1 Albirroja Sitges - F.C. Canyelles 1
el diumenge 18 de març, a les 11:00 hores - Anex 1
0 GBG Sporting Sitges - Olímpic Litusa 9
el diumenge 18 de març, a les 13:00 hores - Anex 1
 

 

Table 'cptrofeupr_qde23.tbljornades_p_t201819_da' doesn't exist